REFERENCIE


Henrieta T., predaj 3 izbového bytu, Tyršovo nábrežie, Košice – Staré mesto

Profesionálny prístup, seriózne a korektné jednanie, precízna príprava obhliadok a všetkých potrebných dokumentov, odporúčam služby pána Rusnáka a príslušnej realitnej kancelárie.

 

Bartolomej, kúpa 3 izbového bytu, Tyršovo nábrežie, Košice – Staré mesto

Úvodom by som Vám chcel poďakovať za Váš profesionálny prístup. S Vašimi službami som bol nadmieru spokojný, najmä s dodržiavaním dohodnutých podmienok. Musím zdôrazniť, že Vy ale aj Vaša realitná kancelária ste veľmi seriózny  a určite by som Vás odporučil každému svojmu známemu. Pozdravujem aj pána majiteľa a želám Vám veľa úspechov a spokojných klientov ako som bol ja.

 

Marek L., predaj 3 izbového bytu, Košice – Dargovských hrdinov

Pri predaji bytu som spolupracoval s pánom Martinom Rusnákom a s priebehom predaja som bol veľmi spokojný.  Pán Rusnák mi vysvetlil celý postup predaja, spravil potrebné fotografie nehnuteľnosti a vo veľmi krátkom čase našiel záujemcu o našu nehnuteľnosť.  Plánovanie obhliadok a aj následných stretnutí pri predaji bolo perfektné.  Mal profesionálny prístup a zabezpečil aj prípravu všetkých potrebných dokumentov až po vklad na katastri.

​Služby pána Rusnáka môžem vrelo odporúčať.

 

Eva M., kúpa 2 izbového bytu, Košice - Sídlisko KVP

​S Vašimi službami som bola nadmieru spokojná, najmä kvôli profesionálnemu prístupu počas kúpy môjho bytu a dodržania dohodnutých podmienok. V prípade, že budem potrebovať služby realitného makléra, tak sa na Vás určite opätovne obrátim.

 

Mária O., predaj 2 izbového bytu, Košice - Sídlisko KVP

Pri predaji bytu som využila služby pána Martina Rusnáka a bola som maximálne spokojná s priebehom celej transakcie. Pán Rusnák mal profesionálny prístup, zabezpečil fotografie predávanej nehnuteľnosti, stále perfektne naplánoval obhliadku nehnuteľnosti a stretnutia s potencionálnym kupcom, samozrejma bola príprava a vyhotovenie všetkých potrebných dokladov.

​Služby pána Rusnáka môžem vrelo odporúčať každému potencionálnemu záujemcovi o predaj alebo kúpu nehnuteľnosti.

 

Juraj Paulinský, predaj rodinného domu, Košice – Západ

Touto cestou chcel by som sa poďakovať pánovi Martinovi Rusnákovi za úspešnú realizáciu predaja našej nehnuteľnosti, rodinného domu. Pán Rusnák nemal ľahkú úlohu z dôvodu toho, že ako klient som si neprial inzerciu na internete a zároveň cena bola vyššia. Pán Rusnák sa prezentoval veľmi profesionálnym prístupom, keď nás informoval, že nebude navštevovať náš dom s mnohými ľuďmi, ale privedie iba vážneho záujemcu, čo sa aj stalo. Chcel by som vyzdvihnúť jeho profesionálny a aj ľudský prístup.

 

Ľubomír V., predaj 3 izbového bytu, Košice – Staré mesto

Touto cestou ďakujem pánovi Rusnákovi za predaj firemnej nehnuteľnosti, služobného bytu. Byt bol vyššej cenovej kategórie a kvality. Pán Rusnák sa zhostil úlohy /zákazky/ veľmi profesionálne, keď zrealizoval predaj uvedenej nehnuteľnosti, ktorú sme nevedeli predať asi 3 roky za určitú cenu, ktorá bola našou požiadavkou.

 

Martin Lapár, kúpa bytu 2 izb. bytu, Sídlisko Dargovských hrdinov

Spolu s priateľkou sme sa rozhodli kúpiť náš prvý spoločný byt. Po skúsenostiach s inými realitnými agentmi a kanceláriami by sme radi vysoko vyzdvihli celý tím... spoločnosti Vaše Reality Košice, osobitne pána makléra Martina Rusnáka a pána majiteľa Ing. Zdenka Doležela.

PLUSY :
+ veľmi ústretový a profesionálny prístup
+ zrozumiteľne vypracované a vysvetlené zmluvy
+ transparentné podmienky a férové jednanie
+ komunikácia a rýchlosť celého procesu prevodu nehnuteľnosti
+ kompletný servis spojený s prevodom nehnuteľnosti
MÍNUSY :
- žiadne

Martina Rusnáka vrelo odporúčame všetkým, ktorí kupujú, alebo predávajú svoju nehnuteľnosť.

Stiahnite si zadarmo

SEDEM ZLATÝCH PRAVIDIEL FINANČNÉHO PLÁNOVANIA

spracovaním osobných údajov