2 izbový byt, Košice, Komenského

   

BÝVANIE V BLÍZKOSTI CENTRA MESTA

 

1. POSCHODIE, 62 m2, TEHLOVÝ

Popis nehnuteľnosti

Priestranný, tehlový 2-izbový byt, v atraktívnej lokalite v bezprostrednej blízkosti centra. Nachádza sa na 1. poschodí obytného domu, vhodný pre mladé rodinky s kočiarom, resp. pre seniorov. Je orientovaný smerom do parku. V byte je murované jadro, obklady + dlažba, vaňa, WC. Zánovná kuchynská linka, nové stúpačkové rozvody. V chodbe a kuchyni dlažba, v izbách plávajúce podlahy, pod ktorými sú drevené parkety. Okrem toho je v byte šatník a špajza. Nové interiérové dvere, plastové okná v celom byte. K bytu patrí pivnica. V obytnom dome je nový výťah. Dom je zateplený, rekonštruované spoločné priestory, nová strecha. Je vo vyhľadávanej lokalite v bezprostrednej blízkosti centra mesta, blízko nákupné strediská, škola, škôlka, detské ihrisko, poliklinika a ďalšia občianska vybavenosť. Ľahký dostup k MHD. Na byt nie je viazaná žiadna hypotéka, je voľný, čaká možno práve na Vás. 

SAMOZREJMOSŤOU JE BEZPLATNÁ SLUŽBA SPOJENÁ S FINANCOVANÍM A POISTENÍM NEHNUTEĽNOSTI ZA NAJLEPŠÍCH PODMIENOK NA TRHU A KOMPLETNÝ PRÁVNY SERVIS AŽ PO ODOVZDANIE NEHNUTEĽNOSTI.

Cena: 129.900 €

Fotogaléria

Pôdorys

komenskeho24_2izb

Kontakt

Martin Rusnák

0905 407 008

martin@mrusnak.sk

 

facebook01

 

Martin Rusnák

 

Bývanie a financie patria nepochybne k sebe. Preto v rámci komplexných služieb Vám rád pomôžem tak ako realitný maklér, rovnako aj ako finančný poradca. Zjednodušene som realitný a finančný konzultant pre Košice a okolie. A prečo to robím? ...

Pretože mám veľmi rád túto prácu, ktorú vykonávam od roku 2012. V úlohe poradcu pre bývanie a financie som sa našiel, napĺňa ma to. Neprináša mi to len zárobok, naozaj sa snažím robiť ľudí šťastnejšími.

 


Martin Rusnák

Kontaktný formulár