2 izbový byt, Košice, Partizánska

 

 

REZERVOVANÉ

 

5 MINÚT OD CENTRA MESTA

 

1. POSCHODIE, 65 m2, 2 x LOGGIA, ZARIADENÝ

Popis nehnuteľnosti

Priestranný, kompletne rekonštruovaný a zariadený 2-izbový byt s dvomi loggiami, vo vyhľadávanej lokalite v blízkosti centra. Nachádza sa na 1. poschodí obytného domu, vhodný pre mladé rodinky s kočiarom, resp. pre seniorov. Predáva sa aj so zariadením a vybavením, takže je ideálny aj na investíciu s možnosťou prenájmu. V byte je murované jadro, nové obklady + dlažba, vaňa, práčka, samostatné WC, kuchynská linka na mieru so vstavanými spotrebičmi, nové omietky a elektroinštalácia, nové stúpačkové rozvody. V chodbe a kuchyni dlažba, v izbách plávajúce podlahy. Bezpečnostné vchodové dvere, nové interiérové dvere, plastové okná v celom byte. K bytu prináleží pivnica. Obytný dom je zateplený, rekonštruované spoločné priestory, výťahy a strecha. Je v atraktívnej lokalite, blízko nákupné strediská, škola, škôlka a ďalšia občianska vybavenosť. Ľahký dostup k MHD. Na byt nie je viazaná žiadna hypotéka, je kúpou voľný.

SAMOZREJMOSŤOU JE BEZPLATNÁ SLUŽBA SPOJENÁ S FINANCOVANÍM A POISTENÍM NEHNUTEĽNOSTI ZA NAJLEPŠÍCH PODMIENOK NA TRHU A KOMPLETNÝ PRÁVNY SERVIS AŽ PO ODOVZDANIE NEHNUTEĽNOSTI.

 Cena: 165.000 €

Videoprehliadka

Fotogaléria

Pôdorys

podorys_3d

Kontakt

Martin Rusnák

0905 407 008

martin@mrusnak.sk

 

facebook01

Martin Rusnák

 

Bývanie a financie patria nepochybne k sebe. Preto v rámci komplexných služieb Vám rád pomôžem tak ako realitný maklér, rovnako aj ako finančný poradca. Zjednodušene som realitný a finančný konzultant pre Košice a okolie. A prečo to robím? ...

Pretože mám veľmi rád túto prácu, ktorú vykonávam od roku 2012. V úlohe poradcu pre bývanie a financie som sa našiel, napĺňa ma to. Neprináša mi to len zárobok, naozaj sa snažím robiť ľudí šťastnejšími.

 


Martin Rusnák

Kontaktný formulár