2 izbový byt, Južná trieda, Košice

 

 

PRENÁJOM V BLÍZKOSTI CENTRA MESTA

 

5. POSCHODIE, 50 m2

Popis nehnuteľnosti

Dám do prenájmu priestranný, kompletne rekonštruovaný 2-izbový byt, v atraktívnej lokalite v bezprostrednej blízkosti centra. Ideálny pre mladú rodinku. Prenajíma sa aj so zariadením a vybavením. Nachádza sa na 5. poschodí obytného domu s výhľadom na mesto. V byte je murované jadro, obklady + dlažba, sprchovací kút, WC, kuchynská linka na mieru so vstavanými spotrebičmi, nové omietky a elektroinštalácia, nové stúpačkové rozvody. Vo vstupnej chodbe dlažba, v izbách kvalitné plávajúce podlahy. Bezpečnostné vchodové dvere, plastové okná v celom byte. V obytnom dome sú nové výťahy. Dom je zateplený, rekonštruované spoločné priestory, nová strecha. Je v atraktívnej lokalite, blízko nákupné strediská, škola, škôlka a ďalšia občianska vybavenosť. Bezproblémové parkovanie, ľahký dostup k MHD. Cena vrátane energií. Voľný ihneď.

KOMPLETNÝ PRÁVNY SERVIS AŽ PO ODOVZDANIE NEHNUTEĽNOSTI. 

 

Cena: 550 €/mesiac

Fotogaléria

Pôdorys

jt15_2izb_copy

Kontakt

Martin Rusnák

0905 407 008

martin@mrusnak.sk

facebook01

Martin Rusnák

 

Bývanie a financie patria nepochybne k sebe. Preto v rámci komplexných služieb Vám rád pomôžem tak ako realitný maklér, rovnako aj ako finančný poradca. Zjednodušene som realitný a finančný konzultant pre Košice a okolie. A prečo to robím? ...

Pretože mám veľmi rád túto prácu, ktorú vykonávam od roku 2012. V úlohe poradcu pre bývanie a financie som sa našiel, napĺňa ma to. Neprináša mi to len zárobok, naozaj sa snažím robiť ľudí šťastnejšími.

 


Martin Rusnák

Kontaktný formulár