3 izbový byt, Rovníková, Košice

 

 

PRENÁJOM V BLÍZKOSTI ODDYCHOVEJ ZÓNY

 

7. POSCHODIE, 57 m2, LOGGIA

Popis nehnuteľnosti

Dám do prenájmu pekný, kompletne rekonštruovaný 3-izbový byt s loggiou, v peknej lokalite v blízkosti oddychovej zóny sídliska Nad jazerom. Vhodný pre rodinu, ale aj pre študentov. Prenajíma sa aj so zariadením a vybavením. Nachádza sa na 7. poschodí obytného domu s výhľadom na okolie. V byte je murované jadro, obklady + dlažba, sprchovací kút, práčka, WC, kuchynská linka na mieru so vstavanými spotrebičmi, nové omietky a elektroinštalácia, nové stúpačkové rozvody. V celom byte kvalitná plávajúca podlaha, vo vstupnej chodbe vstavaná skriňa. Bezpečnostné vchodové dvere, nové interiérové dvere, plastové okná v celom byte, rekonštruovaná a zasklená loggia. K dispozícii aj kumbál na chodbe a pivnica. V obytnom dome je nový výťah. Dom je zateplený, rekonštruované spoločné priestory, nová strecha. Je v atraktívnej lokalite, blízko nákupné strediská, škola, škôlka a ďalšia občianska vybavenosť. Bezproblémové parkovanie, ľahký dostup k MHD. Cena vrátane energií. Voľný ihneď. V prípade záujmu o ohliadku ma neváhajte kontaktovať.

 KOMPLETNÝ PRÁVNY SERVIS AŽ PO ODOVZDANIE NEHNUTEĽNOSTI

 

 Cena: 530 €/mesiac

 

Fotogaléria

Pôdorys

rovnikova1_3izb

Kontakt

Martin Rusnák

0905 407 008

martin@mrusnak.sk

 

facebook01

Martin Rusnák

 

Bývanie a financie patria nepochybne k sebe. Preto v rámci komplexných služieb Vám rád pomôžem tak ako realitný maklér, rovnako aj ako finančný poradca. Zjednodušene som realitný a finančný konzultant pre Košice a okolie. A prečo to robím? ...

Pretože mám veľmi rád túto prácu, ktorú vykonávam od roku 2012. V úlohe poradcu pre bývanie a financie som sa našiel, napĺňa ma to. Neprináša mi to len zárobok, naozaj sa snažím robiť ľudí šťastnejšími.

 


Martin Rusnák

Kontaktný formulár