Garsónka, Dargovská ul., Košice

 

 

 PRENÁJOM V BLÍZKOSTI CENTRA MESTA

 

6. POSCHODIE, 28 m2, LOGGIA

Popis nehnuteľnosti

Dám do prenájmu peknú, kompletne rekonštruovanú garsónku s loggiou, v atraktívnej lokalite blízko centra mesta. Vhodná pre mladý pár, ale aj pre študentov. Prenajíma sa aj so zariadením a vybavením. Nachádza sa na 6. poschodí obytného domu s výhľadom na mesto. V byte je murované jadro, obklady + dlažba, vaňa, práčka, samostatné WC, kuchynská linka na mieru, nové omietky a elektroinštalácia, nové stúpačkové rozvody. V izbe plávajúca podlaha, vo vstupnej chodbe vstavaná skriňa. Bezpečnostné vchodové dvere, nové interiérové dvere, plastové okno, rekonštruovaná a zasklená loggia. K dispozícii na užívanie je aj pivnica. V obytnom dome sú dva výťahy. Dom je zateplený, rekonštruované spoločné priestory, nová strecha. Je v atraktívnej lokalite, blízko nákupné strediská, škola, škôlka a ďalšia občianska vybavenosť. Ľahký dostup k MHD. Cena vrátane energií. Voľná ihneď. V prípade záujmu o ohliadku ma neváhajte kontaktovať.

KOMPLETNÝ PRÁVNY SERVIS AŽ PO ODOVZDANIE NEHNUTEĽNOSTI

 

Cena: 380 €/mesiac

Fotogaléria

Pôdorys

dargovska_garsonka

Kontakt

Martin Rusnák

0905 407 008

martin@mrusnak.sk

 

facebook01

 

Martin Rusnák

 

Bývanie a financie patria nepochybne k sebe. Preto v rámci komplexných služieb Vám rád pomôžem tak ako realitný maklér, rovnako aj ako finančný poradca. Zjednodušene som realitný a finančný konzultant pre Košice a okolie. A prečo to robím? ...

Pretože mám veľmi rád túto prácu, ktorú vykonávam od roku 2012. V úlohe poradcu pre bývanie a financie som sa našiel, napĺňa ma to. Neprináša mi to len zárobok, naozaj sa snažím robiť ľudí šťastnejšími.

 


Martin Rusnák

Kontaktný formulár