Platnosť účtu bola ukončená, web bude natrvalo zmazaný za:

Pokiaľ chcete platnosť účtu obnoviť, napíšte nám na podpora@chytry-web-maklera.sk

Referencie


So službami p. Rusnáka sme boli veľmi spokojní. Hneď pri prvom, nezáväznom stretnutí na káve nás zaujal vetou: Netreba ísť hneď do prvého bytu, treba si premyslieť, nevadí ak budeme hľadať aj rok. Je to rozhodnutie na celý život. Tak to aj bolo. V podstate všetko okrem ohliadky (kde bol prítomný aj on) vybavil za nás. Poradil, povedal, čo je lepšie a pod. Takto to bolo aj pri kúpe bytu a aj pri refinancovaní po cca roku. Boli sme naozaj spokojní a odporúčame. Pán Rusnák má naozaj profesionálny a ľudský prístup a tešíme sa na ďalšie refinancovanie a zníženie splátky :)

Martina a Marek, kúpa 3 izbového bytu, Starozagorská, Košice – Sídlisko KVP

S Vašou spoluprácou s nami sme veľmi spokojní. Ďakujeme Vám za kúpu rodinného domu a zrealizovanie hypotéky, znalca, atď. Boli ste spoľahlivý, ochotný, iniciatívny, dôveryhodný a všetko ste vybavili za nás. Ďakujeme

Manželia Feckoví, kúpa rodinného domu Veľké Ozorovce

Prostredníctvom p. Rusnáka som si kúpila byt, ktorý sa mi veľmi páčil. Celý priebeh bol bezproblémový od začiatku až do konca, na všetko ma pripravil a zariadil presne tak, ako sme sa dohodli. Navyše mi k tomu vybavil hypotekárny úver a poistenie bytu. Kompletná služba až po vklad do katastra. Proste mi zariadil úplne všetko, ako realitnú, tak aj finančnú časť celého procesu. Ešte raz ďakujem.

Ivana J., kúpa 2 izbového bytu, Košice - Západ + hypotékarny úver

Pán Rusnák nám sprostredkoval výhodný spotrebný úver, PZP, optimalizoval naše životné poistenia, t. j. vysoké krytie za dobrú cenu, vďaka čomu sme mohli zvyšné peniaze dať na výhodné sporenie pre deti. Vrelo odporúčam jeho služby.

Anna M., spotrebný úver, životné poistenie, sporenie

Spolu s priateľkou sme sa rozhodli kúpiť náš prvý spoločný byt. Po skúsenostiach s inými realitnými agentmi a kanceláriami by sme radi vysoko vyzdvihli celý tím... spoločnosti Vaše Reality Košice, osobitne pána makléra Martina Rusnáka a pána majiteľa Ing. Zdenka Doležela. PLUSY : + veľmi ústretový a profesionálny prístup + zrozumiteľne vypracované a vysvetlené zmluvy + transparentné podmienky a férové jednanie + komunikácia a rýchlosť celého procesu prevodu nehnuteľnosti + kompletný servis spojený s prevodom nehnuteľnosti MÍNUSY : - žiadne Martina Rusnáka vrelo odporúčame všetkým, ktorí kupujú, alebo predávajú svoju nehnuteľnosť.

Martin Lapár, kúpa 2 izb. bytu, Sídlisko Dargovských hrdinov

Profesionálny prístup, seriózne a korektné jednanie, precízna príprava obhliadok a všetkých potrebných dokumentov, odporúčam služby pána Rusnáka a príslušnej realitnej kancelárie.

Henrieta T., predaj 3 izbového bytu, Tyršovo nábrežie, Košice – Staré mesto

Úvodom by som Vám chcel poďakovať za Váš profesionálny prístup. S Vašimi službami som bol nadmieru spokojný, najmä s dodržiavaním dohodnutých podmienok. Musím zdôrazniť, že Vy ale aj Vaša realitná kancelária ste veľmi seriózny a určite by som Vás odporučil každému svojmu známemu. Pozdravujem aj pána majiteľa a želám Vám veľa úspechov a spokojných klientov ako som bol ja.

Bartolomej, kúpa 3 izbového bytu, Tyršovo nábrežie, Košice – Staré mesto

Pri predaji bytu som spolupracoval s pánom Martinom Rusnákom a s priebehom predaja som bol veľmi spokojný. Pán Rusnák mi vysvetlil celý postup predaja, spravil potrebné fotografie nehnuteľnosti a vo veľmi krátkom čase našiel záujemcu o našu nehnuteľnosť. Plánovanie obhliadok a aj následných stretnutí pri predaji bolo perfektné. Mal profesionálny prístup a zabezpečil aj prípravu všetkých potrebných dokumentov až po vklad na katastri. ​ Služby pána Rusnáka môžem vrelo odporúčať.

Marek L., predaj 3 izbového bytu, Košice – Dargovských hrdinov

S Vašimi službami som bola nadmieru spokojná, najmä kvôli profesionálnemu prístupu počas kúpy môjho bytu a dodržania dohodnutých podmienok. V prípade, že budem potrebovať služby realitného makléra, tak sa na Vás určite opätovne obrátim.

Eva M., kúpa 2 izbového bytu, Košice - Sídlisko KVP

Pri predaji bytu som využila služby pána Martina Rusnáka a bola som maximálne spokojná s priebehom celej transakcie. Pán Rusnák mal profesionálny prístup, zabezpečil fotografie predávanej nehnuteľnosti, stále perfektne naplánoval obhliadku nehnuteľnosti a stretnutia s potencionálnym kupcom, samozrejmá bola príprava a vyhotovenie všetkých potrebných dokladov. ​Služby pána Rusnáka môžem vrelo odporúčať každému potencionálnemu záujemcovi o predaj alebo kúpu nehnuteľnosti.

Mária O., predaj 2 izbového bytu, Košice - Sídlisko KVP

Touto cestou chcel by som sa poďakovať pánovi Martinovi Rusnákovi za úspešnú realizáciu predaja našej nehnuteľnosti, rodinného domu. Pán Rusnák nemal ľahkú úlohu z dôvodu toho, že ako klient som si neprial inzerciu na internete a zároveň cena bola vyššia. Pán Rusnák sa prezentoval veľmi profesionálnym prístupom, keď nás informoval, že nebude navštevovať náš dom s mnohými ľuďmi, ale privedie iba vážneho záujemcu, čo sa aj stalo. Chcel by som vyzdvihnúť jeho profesionálny a aj ľudský prístup.

Juraj Paulinský, predaj rodinného domu, Košice – Západ

Touto cestou ďakujem pánovi Rusnákovi za predaj firemnej nehnuteľnosti, služobného bytu. Byt bol vyššej cenovej kategórie a kvality. Pán Rusnák sa zhostil úlohy /zákazky/ veľmi profesionálne, keď zrealizoval predaj uvedenej nehnuteľnosti, ktorú sme nevedeli predať asi 3 roky za určitú cenu, ktorá bola našou požiadavkou.

Ľubomír V., predaj 3 izbového bytu, Košice – Staré mesto

Stiahnite si zadarmo

SEDEM CHÝB. KTORÉ ROBÍME PRI PREDAJI NEHNUTEĽNOSTI

spracovaním osobných údajov