Rodinný dom, Košice - Pereš

 

 PRÍJEMNÉ BÝVANIE V ATRAKTÍVNEJ LOKALITE

 

OBYTNÁ PLOCHA 195 m2, POZEMOK 9 ÁROV

Popis nehnuteľnosti

Veľmi pekný , kompletne rekonštruovaný rodinný dom v atraktívnej a vyhľadávanej časti Košíc, s krásnou záhradou. Obytná plocha 195 m2, pozemok 9 árov. Dom je jednopodlažný s prázdnym podkrovím. Zoznam miestností: vstupná chodba, kuchyňa, spoločenská hala, veľká obývačka, pracovňa, 3 x izba, 2 x kúpeľňa, 2 x WC, šatník, špajza a kotolňa. Dom je postavený z tehál a kvádrov, zateplený 10 cm polystyrénom. Strecha sedlová, plechová. V celom dome sú kvalitné eurookná a dvere. Je napojený na zabezpečovací systém. Kúrenie radiátormi pomocou plynového kotla. V obývačke je elektrický krb, ale je tu aj príprava na klasický krb s napojením na komín. Vonkajšia vydláždená terasa s altánkom, kde sa dá príjemne posedieť s rodinou, alebo priateľmi. Za terasou je komora s pivničkou, ideálna na odkladanie ovocia, zeleniny ale aj zaváranín. V prednej časti dve garáže a sklad. Pozemok je rozdelený na prednú, okrasnú časť s jazierkom a dreveným altánkom a na zadnú, úžitkovú, kde si môžete dopestovať vlastné plody. Atraktívna lokalita, na dosah zastávky MHD, ale aj les. A ak zabudnete niečo nakúpiť, sú tu dva obchody s rozličným tovarom. Na pozemku sú zavedené všetky inžinierske siete. Dom čaká už len na Vás. Dohoda na cene možná. V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať, dohodneme si termín ohliadky.

SAMOZREJMOSŤOU JE BEZPLATNÁ SLUŽBA SPOJENÁ S FINANCOVANÍM A POISTENÍM NEHNUTEĽNOSTI ZA NAJLEPŠÍCH PODMIENOK NA TRHU A KOMPLETNÝ PRÁVNY SERVIS AŽ PO ODOVZDANIE NEHNUTEĽNOSTI.

 

Cena: 249.000 €

Videoprehliadka

Fotogaléria

Pôdorys

rd_peresska

Kontakt

Martin Rusnák

0905 407 008

martin@mrusnak.sk

 

facebook01  

Martin Rusnák

 

Bývanie a financie patria nepochybne k sebe. Preto v rámci komplexných služieb Vám rád pomôžem tak ako realitný maklér, rovnako aj ako finančný poradca. Zjednodušene som realitný a finančný konzultant pre Košice a okolie. A prečo to robím? ...

Pretože mám veľmi rád túto prácu, ktorú vykonávam od roku 2012. V úlohe poradcu pre bývanie a financie som sa našiel, napĺňa ma to. Neprináša mi to len zárobok, naozaj sa snažím robiť ľudí šťastnejšími.

 


Martin Rusnák

Kontaktný formulár