OK FINANČNÝ PLÁN


Finančný plán je ZADARMO. Je najmodernejšou a mojimi klientmi najviac preferovanou službou. Na základe podrobnej analýzy Vašej situácie získate návod, ako si splniť svoje strategické finančné ciele pomocou efektívnych finančných produktov, ktoré sú k dispozícii na trhu. Finančný plán je vytváraný jedinečným softvérom „OK Finančný plán". Zohľadním Váš vzťah k riziku a už dojednané produkty, pričom Vám prispôsobím riešenie na mieru.

 

 AKO PREBIEHA REALIZÁCIA OK FINANČNÉHO PLÁNU?

1. Prvé stretnutie

Prvé stretnutie prebehne na základe Vášho dopytu, alebo na odporúčanie Vašich priateľov a známych, ktorí boli so službou spokojní. Na tejto schôdzke uskutočním analýzu všetkých dôležitých údajov. Jedná sa najmä o Vaše strategické ciele, hospodárenie v domácnosti a Vaše existujúce finančné produkty

2. Pedstavenie OK Finančného plánu

Na druhom stretnutí Vám zrozumiteľne predstavím Váš „OK Finančný plán“. Zistíte, kde a koľko ušetríte, aké výnosy Vás čakajú a kedy si splníte Vaše strategické ciele. Spoločne doladíme detaily a potom, ak bude Váš „OK Finančný plán“ spĺňať Vaše predstavy, poskytnem Vám plnú asistenciu pri jeho realizácii

3. Následná starostlivosť a aktualizácia OK Finančného plánu

Život je plný zmien. Ak sa prihodí vo Vašej rodine udalosť, ktorá má vplyv na nastavenie finančného plánu, uskutočním s Vami aktualizáciu Vášho OK Finančného plánu tak, aby ste aj naďalej efektívne využívali finančné produkty a zároveň ste si mohli ďalej plniť svoje ciele. Súčasťou OK Finančného plánu je aj bezplatná následná starostlivosť, ktorú pravidelne uskutočňujem raz ročne, alebo ak si to vyžaduje situácia.

CHCETE AJ VY ZADARMO FINANČNÝ PLÁN?

DOHODNIME SI STRETNUTIE

 

VÝHODY SLUŽBY „OK FINANČNÝ PLÁN“

 Najdôležitejšia výhoda je, že služba je bezplatná. Každý „OK Finančný plán“ je unikátny a zostavený na mieru každému klientovi zvlášť. Dosiahnutie pre Vás výhodného riešenia zabezpečuje výber z niekoľkých stoviek produktov poskytovaných finančnými  spoločnosťami, s ktorými naša spoločnosť Broker Consulting spolupracuje.

Bezpečnosť uložených prostriedkov. Služba „OK Finančný plán“ obsahuje silné finančné inštitúcie s vysokým ratingom, ktoré vykazujú vysokú kvalitu produktov a profesionálny prístup ku klientom.

Trvalá starostlivosť a dlhodobý servis. Pri službe „OK Finančný plán“ je samozrejmosťou pravidelný bezplatný finančný servis, ktorý Vám umožňuje včas reagovať na zmeny vo Vašej finančnej situácii, a tiež aj na zmeny na finančných trhoch. Vždy sa môžete na mňa obrátiť.

 

ČO OBSAHUJE „OK FINANČNÝ PLÁN“?

OK Zabezpečenie

Existujú situácie, ktoré Vám môžu priniesť komplikácie a stoja peniaze. Aj v týchto chvíľach sa môžete spoľahnúť na svoj Finančný plán. OK Zabezpečenie vnáša do Vášho rozpočtu kľud a istotu, že budete mať dostatok finančných prostriedkov v situácii, kedy Vám živel zničí domov alebo nastanú zdravotné komplikácie. Hlavným cieľom OK Zabezpečenia je udržať si Váš život bezstarostným tak, ako je to len možné. Moji klienti v rámci OK Zabezpečenia ušetrili na poistných produktoch v priemere 20 % .

OK Sporenie

Hlavným cieľom OK Sporenia je zabezpečenie toho, aby ste mali vždy včas k dispozícii prostriedky nevyhnutné k uhrádzaniu bežných výdavkov pri výpadku Vášho príjmu. Rovnako dôležité je však aj to, aby sa Vám tieto prostriedky úročili najvyšším možným úrokom a aby boli tieto prostriedky uložené v bezpečí. Klienti využívajúci OK Sporenie dosiahnu v priemere o 2 % vyššie výnosy.

OK Bývanie

Hlavných prínosov OK Bývania pre Vás je niekoľko. Záleží na tom, v akej časti financovania bývania sa nachádzate. Splácate už úver na bývanie? V tom prípade vám OK Bývanie pomôže s maximálnym možným znížením splátky existujúceho úveru. Plánujete vlastné bývanie? Potom vám OK Bývanie pomôže so zabezpečením pre Vás najvýhodnejšieho úveru na bývanie. V reči čísiel to potom znamená, že v rámci OK Bývania môžete na splátke úveru ušetriť v priemere 20 € mesačne.

OK Renta

Chcete si dopriať dôchodok v dôstojných podmienkach? Chceli by ste ísť na dôchodok skôr ako Vám to umožní štát? Presne to sú úlohy služby OK Renta, ktorá Vám zaistí bezpečné a výhodné uloženie prostriedkov určených na spokojnú starobu. Cieľom tejto služby je tiež nasporenie prostriedkov potrebných k zabezpečeniu nadštandardných podmienok na dôchodok v čo najkratšom možnom horizonte. Pritom viem z vlastnej skúsenosti, že 9 z 10 klientov môže dosiahnuť finančnú nezávislosť, to znamená stav, kedy ste schopní žiť len z nasporených prostriedkov, v horizonte 15 - 25 rokov.

V spolupráci s BrokerConsulting a. s.

 

CHCEM ZADARMO FINANČNÝ PLÁN

 

Stiahnite si zadarmo

SEDEM CHÝB. KTORÉ ROBÍME PRI PREDAJI NEHNUTEĽNOSTI

spracovaním osobných údajov